ARCHIV NOVINEK

Jsme zpět!

Jsme zpět! Všem nám, kteří v letošním roce maturují, skončila distanční výuka. Víme, že nás teď čeká mnoho práce, připravit se na úspěšné složení maturitních zkoušek, ale neskutečně jsme se těšili.

Během distanční výuky jsme zjistili, jaké každodenní vlastně maličkosti nám chyběly. Ranní setkávání u kávovaru a nadávání na to, že je nultá hodina, velká přestávka a dívčí tlachání o všem. Učitelé a jejich "věčné doporučování" - učte se. Chyběl nám prostě společně strávený čas.

A co jsme vlastně dělali během distanční výuky? Ráno začínalo zapnutím počítačů a mobilních telefonů, ale ne na stránkách sociálních sítí. Program MIcrosoft Teams se stal naší noční můrou, ale také naším jediným spojením s realitou školního prostředí.  Hodiny online a pak samostatná zadaná práce. Někdy jsme mysleli, že jsou zadání nekonečná, ale dnes víme, že jsme to zvládli a jsme zpět!

O víkendech a pozdních odpoledních jsme nabírali sílu četbou, cvičením, nebo jen větráním .-)

(Fotky z Nemocnice viz Fotogalerie- praktická výuka a praktická cvičení zdravotnických a sociálních oborů probíhaly téměř bez přerušení)

 

MHj

2017 SOŠZ a SOU | Tavírna 342, 383 01 Český Krumlov | info@zdravkack.cz, telefon: 383 134 801