ARCHIV NOVINEK

Chci na vysokou školu

Speciální příloha týdeníku 5plus2 určená pro žáky posledních ročníků. Pomůže v rozhodování na jakou vysokou školu podat svou přihlášku.


Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity

Přihlášky přijímá naše fakulta ještě více než měsíc, a to do 10. dubna 2021. Zrovna Vám nemusím vysvětlovat, jak jsou naše profese nyní potřebné a užitečné – k jejich výhodám patří jistota, že absolventi nikdy neztratí práci, což je v dnešní době velmi cenné. K argumentům přidávám i to, že tyto profese jsou konečně lépe ohodnocené než dřív a jejich společenská prestiž od loňska zaslouženě vzrostla.

Odkazy s detailními informacemi o fakultě jsou zde:

CELKOVĚ O FAKULTĚ VČETNĚ DOPROVODNÝCH VIDEÍ:
https://www.chcistudovat.cz/zdravotne-socialni-fakulta

JEDNOTLIVÉ PREZENTACE STUDIJNÍCH PROGRAMŮ - SEZNAM
http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/den-otevrenych-dveri

KRÁTKÁ VIDEA, JAK SE U NÁS V JEDNOTLIVÝCH OBORECH STUDUJE
http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/seznam-oboru

ODKAZ NA STUDIJNÍ ODDĚLENÍ
http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/informace-pro-uchazece-o-studium/informace-pro-uchazece-o-studium


Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání
Gaudeamus on-line 2021

www.gaudeamus.cz

Většina vysokých škol a fakult uzavírá přihlášky ke studiu již k 31. březnu 2021. Pro Vaše studenty, kteří letos maturují, jsme připravili druhý díl akce „FAKULTY ONLINE“, kde budou mít poslední příležitost se seznámit s fakultami, které přihlášky uzavírají právě v březnu. Ke všem zúčastněným fakultám se studenti dozví aktuální informace o přihláškách, přijímacím řízení a studijních programech.
V příloze najdete leták k akci s podrobným programem, který můžete sdílet na školních webových stránkách, sociálních sítích nebo jiných informačních kanálech.
Akci FAKULTY ONLINE II. budeme vysílat živě 18. a 19. března 2021 od 13:00 na Youtube a Facebooku „Gaudeamus veletrh vzdělání“.
Pro zájemce o studium v zahraničí jsme navíc ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce připravili přednáškový den „Studuj, stážuj, vyjeď!“. Zde se studenti dozví spoustu informací o studijních pobytech v zahraničí a o studiu v Německu, Rakousku a Francii.  

Pozvánka  ke sledování akce FAKULTY ONLINE II. a přednáškového dne „Studuj, stážuj, vyjeď!“ 

 

MK, MD

2017 SOŠZ a SOU | Tavírna 342, 383 01 Český Krumlov | info@zdravkack.cz, telefon: 383 134 801