ARCHIV NOVINEK

Stravování

Výdejní doba:

11:00 - 13:00  Žáci a zaměstnanci SOŠZ a SOU  
11:30 - 13:00 Žáci SUPŠ (pro vstup do budovy školy a evidenci odběru stravy si zajistí čipy na studijním oddělení SOŠZ a SOU)

 

Zvýšení ceny oběda pro žáky na 45,- Kč od 1. 3. 2023.
 


Vážení rodiče, žáci, 

dovolte, abychom Vás seznámili s možností odhlašování a objednávání obědů prostřednictvím internetu.  Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů: 

Pokyny pro registraci strávníků a objednávání stravy a Pravidla odhlašování, přihlašování obědů, informace o ceně, době výdeje obědů - viz níže (přiložené soubory)

Zároveň máte možnost obědy platit bezhotovostně. Pokud se rozhodnete využít této služby, při další návštěvě studijního oddělení obdržíte od administrativní pracovnice potřebné údaje a informace. (Souhlas k inkasu ke stažení dola na stránce)

 

Strava.cz v novém

Po dlouhém očekávání, pečlivém vývoji a testování je zde nová verze webové aplikace Strava.cz, která byla spuštěna v pondělí 16. 10. v 16 hodin. Díky inovativním funkcím a celkovému vylepšení vám Strava.cz umožní objednat si stravu rychleji a pohodlněji než kdy předtím. Strávníkům v naší jídelně doporučujeme aktivaci účtu (nově lze založit i osobní účet) a spravování svých objednávek online. Vyzkoušejte si novou verzi webové aplikace na uvedeném odkaze.
Odkaz: https://nasestrava.cz/aktuality/spusteni-nove-verze-strava-cz-je-tady

 

  

 

Informace pro žáky a rodiče

Obědy je možné přihlásit a odhlásit den předem do 9:30

Tel. : 380 711 359 nebo e-mailem:  sekretariat@zdravkack.cz, doporučejeme spravování odhlašování a přihlašování obědů formou aplikace Strava.cz

Vážení strávnící, 
různé zajímavé informace ohledně hromadného školního stravovaní získáte na portálu www.jidelny.cz. Dozvíte se zde novinky ze školních jídelen, o trendech školního stravování, o výživě dětí a mládeže, můžete se zapojit do debat o školním stravování  a podobně.

 
Název souboruFormátVelikostPřidáno
Stravování-informace ke stravování na Tavírně docx 13 kB 22.8.2022
Stravování-Souhlas k inkasu doc 29 kB 22.8.2022
2017 SOŠZ a SOU | Tavírna 342, 383 01 Český Krumlov | info@zdravkack.cz, telefon: 383 134 801