ARCHIV NOVINEK

Kraje pro bezpečný internet

Projekt Kraje pro bezpečný internet, ke kterému letos přistoupil i Jihočeský kraj. Na webových stránkách projektu www.kpbi.cz jsou umístěny e-learningové kurzy a krátké videospoty na aktuální téma bezpečného chování na internetu. Tyto edukační materiály je možné využít ve výuce zaměřené na tuto oblast.

Kurzy jsou doplněny soutěžním kvízem pro žáky o věcné ceny od společnosti Microsoft s.r.o., GORDIC a sdružení CZ.NIC. Žáci a studenti se mohou také zapojit do náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. I zde mohou úspěšní studenti získat hodnotné ceny. Online část soutěžního kvízu bude ukončena 28. února 2022. Každý měsíc také probíhá losování o ceny z úspěšných řešitelů soutěžního kvízu.

Pro účast v soutěžním kvízu je nutné se zaregistrovat. V souvislosti s nařízením GDPR je u žáků mladších 16 let vyžadován souhlas rodičů se zpracováním osobních údajů. Žáci musí při registraci zadat kontaktní údaje na rodiče (telefon či e-mail). Pokud rodiče souhlas do 48 hod. udělí, budou děti zařazeni do slosování o ceny, pokud ne, bude jejich registrace smazána a nebudou moci být zařazení do slosování. Přechodnou dobu 48 hod jsme zvolili proto, aby se děti mohly do kvízu zaregistrovat i během výuky.

PLAKÁT ZDE

 

MD

2017 SOŠZ a SOU | Tavírna 342, 383 01 Český Krumlov | info@zdravkack.cz, telefon: 383 134 801