ARCHIV NOVINEK

Informace k přijímacímu řízení se připravují.

Zjistěte více o maturitních oborech

PRAKTICKÁ SESTRA  53-41-M/03 

Je nepostradatelným členem zdravotnického týmu každé nemocnice  a ordinace, pomáhá pacientům při jejich uzdravování. Obor otevíráme každoročně.

+ dozvědět se více o oboru

 

SOCIÁLNÍ ČINNOST 75-41-M/01 - obor se otevírá každý lichý rok (pro rok 2024/25 tedy ne)

Být pracovníkem v sociálních službách je spojeno s pomocí klientům v těžkých životních situacích, s pomocí dětem, dospělým a seniorům. Obor otevíráme každý lichý rok.

+ dozvědět se více o oboru

 

Zjistěte více o učebních oborech

TRUHLÁŘ 33-56-H/01

Řemeslo provoněné dřevem, které člověk používá pro výrobky a stavby po staletí. Současné řemeslo jde s dobou, moderní stroje, digitalizace a automatizace je součástí každé větší dílny.

+ dozvědět se více o oboru

 

TESAŘ 36-64-H/01

Nejen bezpečné a kvalitní střechy, krovy a jiné stavby, ale i dřevostavby, rozvíjející se a moderní způsob výstavby je zárukou uplatnění každého, kdo ví a umí v oblasti práce se dřevem i stavebními mateiály.

+ dozvědět se více o oboru

 

KLEMPÍŘ 23-55-H/01

Stavební klempíř, který se na naší škole vyučuje, zvládne veškeré práce s plechem. Je jedno, o jaký druh plechu se jedná, je jedno jde-li o výrobek na střechu nebo například na zahradu.

+ dozvědět se více o oboru 

 

ZEDNÍK 36-67-H/01

Zednickým mistrem se můžete stát po vyučení se v oboru. Zvládnete to? Pak se těšíme na řemeslníky, které rádi uvidíme při stavbě nebo rekonstrukci našich obydlí.

+ dozvědět se více o oboru

 

KUCHAŘ-ČÍŠNÍK 65-51-H/01

Obor je vhodný pro chlapce i dívky,  kuchař musí umět tradiční a klasická jídla dle receptur, ale očekává se od něj jistá míra kreativity, nápaditosti, hledání nových chutí a zážitku spojeného s jídlem. K tomu umět nabídnout vhodný nápoj, umět připravit a naaranžovat stůl pro danou příležitost. Není toho málo, tak přijďte zjistit, co ve vás je.

+ dozvědět se více o oboru

 

PRODAVAČ 66-51-H/01

Obor je vhodný pro chlapce i dívky, obchodní řetězce jsou v každém městě, kvalifikované prodavače, kteří ví a umí více, než načipovat kód na pokladně, hledá každý prodejce. A nemusí to být jen prodej potravin či smíšeného zboží, protože základy prodeje jsou stejné u téměř každého sortimentu, nové systémy skladování, zásobování, prodeje vyžadují, aby pracovníci v obchodech byli flexibilní a zvládali vývoj v oboru. 

+ dozvědět se více o oboru 

 

OŠETŘOVATEL 53-41-H/01

Obor je vhodný pro chlapce i dívky,  v oboru ošetřovatelství poskytuje ošetřovatelskou péči a ve spolupráci s lékařem se podílí na preventivní, léčebné, rehabilitační, neodkladné a diagnostické péči v rozsahu své odborné způsobilosti stanovené vyhláškou MZ ČR.

+ dozvědět se více o oboru

 

REKONDIČNÍ A SPORTOVNÍ MASÉR 69 -53-H/01 

Obor je vhodný pro chlapce i dívky, 

+ dozvědět se více o oboru

 

 

2017 SOŠZ a SOU | Tavírna 342, 383 01 Český Krumlov | info@zdravkack.cz, telefon: 383 134 801